Šok pro fanoušky?

24. června 2009 v 13:45 | Janulinecqa |  War,Inc.

War Inc


Filmík War Inc bude pro mnoho fanoušků Hilary velkým překvapením, otázkou je jestli budou na tento film reagovat kladně nebo záporně!!!...Tento Thriller,kde hlavní postavy obsadili John Cusack a Hilary Duff, může některé diváky i šokovat!!
Nedávno se objevily nové fotky k filmu War Inc,které se na nás sypou ze všech stran. Důkazem toho je i tato fotka,na které je Hilary docela vyzívavě (ne) oblečená! Je to docela velká změna, protože fotky které jsme mohli vídat do této doby s Hilary ( tedy fotky z teenagerovských rolí) byly úplně jiné!! Ale berme to zas z té lepší stránky,protože tato fotka se k filmu War Inc hodí!! A Hilary už potřebovala nějakou změnu a to výraznou!! A myslím si,že se jí to povedlo...zatím,ale nemůžeme soudit,protože nikdo z nás tento film zatím neviděl!!! Myslím si,že tyto fotky u fanoušků vzbudí velkou diskusy!!
No a tady je další fotka z filmu a tentokrát je to fotka Yonicy

Babyyeah,což je hlavní postava kterou si Hilary Duff zahrála!! Kdyby tento filmík nenatočila tak by jsme tyto skvělé fotky ani fotky z premiér nemohli teď dávat na své blogy!! No ať je to jak chce po¨dle fotek co jsou nám dostupné si myslím,že Hilary si zahrála skvělou rošťandu:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama